Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledá se technik kvality do výroby (32-38.000 Kč)

referenční číslo: 60512 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný? Jen tak něco Vás nerozhází? Hledáme technika kvality do naší výroby. Jste nováček, který nemá velké zkušenosti? Nevadí, naši kolegové Vás vše naučí a rádi Vám pomůžou. Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • Kontrola výrobků a montáží
  • Třídění zmetků, opravy
  • Administrativa spojená s výrobou (evidence výrobků, reporty)

Požadujeme

  • Praxe na pozici kontrola kvality
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení
  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Výhodou: pokročilejší znalost AJ

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravné
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 hod/týdně
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba