Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme komunikativní lidi s angličtinou pro Zákaznický servis v Řecku

referenční číslo: 57352 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Toužíte po práci v zahraničí a hledáte nové příležitosti? Pokud ano, máme pro Vás úžasnou nabídku v Řecku. Hledáme kandidáty na pozici Technické Podpory pro významného klienta v oblasti digitálních služeb.
Komunikovat se zákazníky přes telefon, chat a e-maily Sledovat a uzavírat případy včas a efektivně Udržovat vysokou spokojenost zákazníků, reprezentovat významnou značku Řešit problémy s mobilními zařízeními Pomáhat zákazníkům s účty a hesly Řešit základní technické problémy související s operačním systémem

Požadujeme

Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém/slovenském jazyce Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (C1) Ochota přestěhovat se do Řecka Samostatnost a sebejistota při řešení problémů Zájem o technické oblasti Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové prostředí Organizační schopnosti

Nabízíme

Hrubá měsíční mzda: 1300 EUR Měsíční bonus: až do výše 300 EUR (po zkušební době) Extra roční bonusy: 13. a 14. mzda Relokační balíček: 2 týdny placeného ubytování, letenka do Řecka, taxi z letiště, asistence s dokumentací Zdravotní a sociální pojištění Placená dovolená Prvotřídní školení a rozvoj Práce z domova (jenom po celém Řecku)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 1 300 - 1 600 Kč / měsíc

Region: Řecko

Obor: Ostatní