Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme Kuchaře a Číšníky do skvělé Restaurace Na Rychtě.

referenční číslo: 55063 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu kuchaře/ku a číšníka/servírku do vyhlášené Restaurace Na Rychtě. Jestli jste komunikativní, baví vás práce s lidmi a umíte pracovat v rychlém tempu, rádi vás přivítáme v našem týmu. Jako kuchaři a číšníci budete hrát klíčovou roli v tom, aby naši hosté byli spokojení a rádi se k nám vraceli. Místo výkonu práce: Ústí nad Labem s možností nástupu ihned.
Číšník: pracovní doba: krátký/dlouhý týden obsluha hostů, příprava nápojů konají se u nás různé akce, svatby, konference, přednášky, promoce, takže každý den je rozmanitý Kuchař: zodpovědnost za sestavování jídelního lístku a vytvoření vhodné skladby pokrmů. příprava a úprava pokrmů aranžování bufetů, banketů, eventů vydávání pokrmů

Požadujeme

kreativita a schopnost přinášet nové nápady spolehlivost, pracovní morálka a schopnost pracovat v týmu schopnost rychle reagovat a udržovat vysokou úroveň kvality i v náročných situacích předchozí zkušenosti v pohostinství vstřícný a přátelský přístup k hostům

Nabízíme

stabilní zaměstnání v úspěšné restauraci příjemné pracovní prostředí a podpora týmového ducha zaměstnanecké benefity a možnost stravování v restauraci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079