Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme mladé talenty pro práci v Řecku

referenční číslo: 55580 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nadšené mladé lidi se zájmem o technologie a mobilní zařízení. Pokud jste čerstvým absolventem nebo studentem starším 18 let a mluvíte anglicky, tato příležitost je právě pro vás!
Komunikovat se zákazníky přes telefon, chat a e-maily Sledovat a uzavírat případy včas a efektivně Udržovat vysokou spokojenost zákazníků, reprezentovat významnou značku Řešit problémy s mobilními zařízeními Pomáhat zákazníkům s účty a hesly Řešit základní technické problémy související s operačním systémem

Požadujeme

Ochota přestěhovat se do Řecka Znalost internetových aplikací Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (B2). Základní znalost operačních systémů Schopnost řešit problémy a technické myšlení Komunikativnost a orientace na zákazníka Ochota učit se novým věcem a zlepšovat své dovednosti

Nabízíme

Relokační balíček Měsíční bonus Měsíční příspěvek na dopravu Extra roční bonusy Zdravotní a sociální pojištění Možnosti kariérního růstu Prvotřídní školení a rozvoj Práci v živé a energické kanceláři v centru Atén Multikulturní a moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Řecko

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)