Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme obsluhu pro hotelovou restauraci v lokalitě Hasištejn

referenční číslo: 55729 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máme pro Vás příležitost stát se členem našeho týmu!
obsluha hotelové restaurace každodenní komunikace s hosty příprava snídaní, obědů a večeří

Požadujeme

spolehlivost a flexibilita být komunikativní hovořit Česky základy anglického jazyka

Nabízíme

možnost ubytování zdarma přímo v hotelu (4lůžkový pokoj, palandy) stravování - snídaně 60 Kč, obědy a večeře 80 Kč příspěvek na dojíždění 100 kč na den (pro lokalitu Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří) počet odpracovaných hodin za měsíc cca 132 = 19800 Kč (případné přesčasy řešeny separátně) pracovní doba dle dohody - obvykle od 6:30 do 14:30 a od 15:00 do 22:30 příspěvěk na obuv 800 Kč / rok
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair