Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme Provozního pro Bistro a Kavárnu!

referenční číslo: 55259 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš rád/a gastronomii a máš organizační schopnosti? Přidej se k nám a posuň gastrosvět na další úroveň!
Organizovat směny a hladký chod kavárny Starat se o pohodu týmu a jejich rozvoj Připravovat podklady pro mzdy a bonusy Tvořit recepty pro nápoje a menu Kontrolovat kvalitu jídla a pití V případě potřeby zaskakovat na baru a na place Organizovat eventy a catering Jednat s dodavateli a náborovat nové zaměstnance

Požadujeme

Zkušenosti v gastronomii, ideálně na manažerské pozici Organizovanost, samostatnost a smysl pro detail Nadšení pro nové trendy v gastronomii Komunikativnost a zodpovědnost Anglický jazyk alespoň na úrovni B2 Flexibilitu a kreativitu ŘP sk. B výhodou Zkušenosti s výběrovou kávou výhodou

Nabízíme

Platové ohodnocen dle zkušeností Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na fyzioterapii Příspěvek na Multisport kartu Slevy na jídlo a pití v rámci podniků vlastněných zaměstnavatelem Finanční odměny Flexibilní pracovní čas
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair