Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme zkušené Dispečery - Připojte se k mezinárodní společnosti!

referenční číslo: 56156 | aktuálnost: 09.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného dispečera s minimálně roční až dvouletou praxí v oboru, který se připojí do týmu do mezinárodní dopravní a přepravní společnosti. Na této pozici budete součástí týmu tří dispečerů, který zajišťuje chod celé přepravy zboží po Praze a okolí.
Plánování denních svozů a rozvozů zásilek Komunikace s řidiči, skladníky a zákazníky Přijímání objednávek a vytváření plánů pro přepravu Řešení případných problémů a situací při logistice Koordinace a zajišťování pozemní přepravy a sběrné služby Administrativní činnost (zajišťování potřebných dokumentů)

Požadujeme

Praxe na pozici dispečera minimálně 1-2 roky v pozemní přepravě (sběrná služba) Schopnost operativní a administrativní činnosti Komunikativní znalost angličtiny (komunikace s řidiči z ciziny), čeština - plynně Znalost práce s Excelem Vynikající komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

25 dní dovolené Osobní ohodnocení a prémie Stravné ve výši 100 Kč Notebook a telefon Příjemný a pohodový přístup ve společnosti Pracovní doba pondělí - pátek, ve dvou směnách (Ranní: 5:30 - 13:30h, Odpolední: 11 - 19h) Víkendy a svátky jsou volné Možnost nastoupit ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika