Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hospodářsko-technický pracovník/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29568680721 | aktuálnost: 27.06.2024

Mgr. Lucie Jursíková Brožková

Upřesňující informace

Náplň práce:
Údržba nemovitosti, drobné opravy, péče o zeleň. Vyžadujeme manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost, zkušenost s obdobnou prací.
Běžná údržba mechanického, strojního (tepelné čerpadlo) a kancelářského vybavení.
Běžná údržba a zajištění méně závažných oprav.
Demontáž starého vybavení.
Příležitostný odvoz/dovoz materiálu a zboží.
Zajištění údržbářských prací na exteriéru i interiéru svěřených budov a prostor, včetně péče o zeleň.
Montáž nově dodaného vybavení.
Kontrola stavu vozidel, jejich čistota, technický stav, předávání vozidel.
Vyžadujeme řidičské oprávnění sk. B, manuální zručnost, spolehlivost, chuť pracovat. Zkušenost s obdobnou prací je velkou výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba, 3x sick days, 20 dnů dovolené. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky v pracovních dnech od 8.00h. do 14.00h.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žernosecká 2280, Litoměřice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní