Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR asistent/ka - Plzeň

referenční číslo: 57038 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost přímo v Plzni, nyní obsazujeme pozici HR asistent/ka. Pokud tě baví HR administrativa, jako účtování mezd, dovolených a docházek a chceš používat angličtinu, zašli nám svůj životopis.
zodpovědnost za HR administrativu správa výplat, dovolených a nemocenského čerpání vedení docházky zaměstnanců podpora managementu společnosti

Požadujeme

znalost výpočtu mezd zkušenosti z obdobné HR pozice orientace v zákoníku práce komunikativní znalost AJ

Nabízíme

základní mzda 35-42 000 Kč měsíční prémie 5 týdnů dovolené 2 dny sick days 13. mzda stravenky další vzdělávání práce přímo v Plzni
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR