Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR Business Partner s angličtinou

referenční číslo: 55153 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás práce v oblasti HR a preferujete zázemí menší společnosti? Nebojíte se mluvit anglicky a nevadilo by Vám i občasné cestování na zahraniční pobočky? Do zahraniční společnosti, která podniká v oblasti nákupu, hledáme nového kolegu (nebo kolegyni), který se postará o personální stránku pobočky primárně v Brně, ale i v Německu a Polsku. Takového kolegu si představujeme ideálně s praxí z pozice HR generalist. Jste to Vy, koho hledáme?
Zajištění kompletního onboarding procesu (inzerce, pohovory, nástupní dokumentace apod.) Péče o stávající zaměstnance Spolupráce na strategických projektech společnosti Spolupráce se zahraničním HR týmem a týmem payrollu Občasné cestování do Polska, Německa a Nizozemska Pravidelný reporting

Požadujeme

Máte alespoň 5 let praxe v oblasti HR (ideálně na pozici HR Generalist) Domluvíte se bez problému anglicky Jste ochotný/ochotná cestovat do zahraničí Umíte pracovat i pod tlakem

Nabízíme

Nastoupit můžete ihned Práci v suprovém menším kolektivu mzdu Stravenky 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Možnost kariérního posunu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR