Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR Generalist

referenční číslo: 55281 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (automotive), nyní hledáme šikovnou Personalistku. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
nábor uchazečů příprava pracovních smluv provádění pohovorů se zaměstnanci vkládání a údržba osobních údajů zaměstnanců v systému mzdové agendy docházkový systém zlepšování HR postupů a procesů tvorba a vyhodnocování statistik, reporting

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice komunikativní znalost angličtiny znalost pracovního práva samostatnost a organizační dovednosti

Nabízíme

mzda 50 000 Kč pravidelný roční nárůst mezd týden dovolené navíc příspěvek na dojíždění dotované stravování možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR