Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR generalist - firemní auto (48 - 56.000 Kč)

referenční číslo: 59820 | aktuálnost: 14.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou výzvu v oblasti HR? Chcete pracovat pro společnost, která má zákazníky po celém světě? Jste komunikačně zdatní a baví vás pracovat s lidmi? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Významná česká výrobní společnost hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici:

HR GENERALIST - FIREMNÍ AUTO (48 - 56.000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • Evidence a správa přijatých faktur zaměstnancům apod.
  • Vzdělávání zaměstnanců: zajištění kurzů a potřebných školení pro zaměstnance
  • Příprava podkladů ke mzdám a spolupráce s externí mzdovou účetní

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oboru personalistika
  • Pečlivost, samostatnost
  • Nadšení do práce a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost práce s MS Office

Nabízíme

  • Rozmanitou práci v zavedené strojírenské společnosti
  • Firemní auto
  • Příspěvek na penzijní přpojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Františkovy Lázně

Mzda: 48 000 - 56 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Personalistika, HR