Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR manažer | česká výrobní společnost

referenční číslo: 55549 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného HR manažera/ku pro ryze českou výrobní společnost, která je součástí holdingové společnosti BR GROUP. Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní příležitosti, a máte zájem nastavovat procesy a aktivně se podílet na vytváření HR strategií, které společnost posunou kupředu, dejte nám o sobě vědět!
Vedení a rozvoj HR týmu o 3 lidech Plánování a implementace HR strategií a procesů v souladu s cíli společnosti Aktivní spolupráce s vedením společnosti na strategických rozhodnutích týkajících se lidských zdrojů Poskytování podpory v oblasti personálních záležitostí manažerům a zaměstnancům Vzdělávání, rozvoj a motivace zaměstnanců Řízení změnových procesů v organizaci a podpora zaměstnanců v jejich adaptaci Občasné pracovní cesty na centrálu do Ostravy

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti lidských zdrojů nebo příbuzném oboru Minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR manažera Rozsáhlé zkušenosti v oblasti náboru, mzdového účetnictví a rozvoje lidských zdrojů Zkušenosti s nastavováním procesů Velmi dobrá znalost pracovněprávní legislativy Výborné komunikační a organizační dovednosti Samostatnost, proaktivní přístup, schopnost naslouchat Schopnost efektivně řešit problémy a nejrůznější výzvy

Nabízíme

Zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české společnosti Možnost prosazení vlastních nápadů Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování 13. Plat Možnost účastnit se výuky AJ v pracovní době Věrnostní odměny Odměna za doporučení nového zaměstnance Odměny za životní či pracovní výroční
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR