Typ nabídky

Minimální mzda

HR Marketing specialista/ka

referenční číslo: 56371 | aktuálnost: 24.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z obdobné pozice? Pak jste ten/ta, koho hledáme!

Neváhejte nám zaslat váš životopis.
EVENTY A STUDENTSTKÉ AKCE: Buďte tváří naší společnosti na veletrzích, soutěžích, praxích a školních návštěvách SOCIÁLNÍ SÍTĚ A KARIÉRNÍ STRÁNKY: Vytvářejte obsah, spolupracujte při natáčení, případně stříhání videí a také sledujte trendy na sociálních sítích EMPLOYER BRANDING: Zapojte se do mezinárodních projektů v oblasti Employer Brandingu, spolupracujte s kolegy z německé centrály. SPOLUPRÁCE SE ŠKOLAMI: Rozvíjejte a udržujte vztahy se středními a vysokými školami v Plzeňském kraji FIREMNÍ AKCE: Podílejte se na organizaci firemních akcí a následně sdílejte obsah širší veřejnosti PREZENTACE A GRAFIKA: navrhujte a vytvářejte atraktivní prezentace a grafické materiály, které upoutají pozornost. NÁBOROVÉ AKTIVITY: Staňte se členem náborového týmu a podílejte se na náboru nových kolegů REPORTY A PODKLADY: Připravujte a prezentujte reporty vedení společnosti

Požadujeme

Máte zkušenosti v oblasti employer brandingu nebo marketingu – min. 2 roky Máte zkušenosti s vytvářením obsahu na sociálních Jste kreativní, přinášíte nové nápady a dokážete je úspěšně realizovat. Jste velmi proaktivní a samostatný Ovládáte komunikaci v anglickém či německém jazyce – min. B2 Máte cit pro grafiku a zkušenosti s prací programu Canva (případně obdobném programu) Komunikace je vaší silnou stránkou a nebojíte se prezentovat svou práci před vedením. Řp. Sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení 13.mzda Stravenkový paušál Možnost home office 5 týdnů dovolené Jazykové kurzy během pracovní doby Zvýhodněné mobilní tarify
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR