Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR Specialista pro nábor

referenční číslo: 57919 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Spoluvytváření strategie náborového procesu pro společnosti koncernu Vyhledávání, výběr a nábor nových zaměstnanců Zajišťování HR marketingových aktivit v rámci náboru nových zaměstnanců Zastřešení a řízení adaptace zaměstnanců koncernu Identifikace rozvojových potřeb zaměstnanců koncernu Plánování vzdělávacích programů na základě schválené strategie a identifikace potřeb Koncepční činnosti ve všech HR oblastech Tvorba HR strategie a přenášení strategie HR do businessu Poradenská činnost v personálních oblastech pro příslušné manažery (HR business partnering) Účast na pracovních veletrzích

Požadujeme

Praxe ve výše uvedených HR činnostech min. 5 let Zkušenost s náborem přes ATS (ideálně Teamio) Znalost zákozníku práce Zkušenosti se SAP výhoda Zkušenost s náborem přes LinkedIn výhoda Výborná znalost českého jazyka (angličtina k pozici vyžadována není)

Nabízíme

Samostatná a různorodá práce s možností vlastní seberealizace Místo výkonu práce: Praha - Michle Benefitní účet zaměstnance s rozpočtem min. 21.000 Kč Možnost stravování v závodní restauraci přímo v areálu společnosti 5 týdnů dovolené 3 dny Sick days Zkrácená pracovní doba 37,5 hod. / týden (v pátek jen do 13:30!) Pružná pracovní doba Možnost Home Office 1x týdně Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje Karta Multisport Parkoviště pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR