Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hutník | ubytování s příspěvkem

referenční číslo: 57548 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme hutníka, který bude mít na starosti práci s kovy a jejich zpracování v hutích. Hlavní náplní práce je zpracování kovů a dohled nad kvalitou vyráběných produktů. Pro nové kolegy je připraven náborový bonus.
obsluha a údržba hutnických strojů a zařízení tavení, tváření a lití kovů dle technologických postupů kontrola kvality finálních výrobků dodržování bezpečnostních předpisů

Požadujeme

platný řidičský průkaz skupiny B zkušenosti na podobné pozici výhodou manuální zručnost a fyzická zdatnost ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení až 40 000 Kč (28 000 + odměny a příplatky) odměny až 8 000 Kč dle výkonu stabilní zaměstnání možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání příspěvky na stravování 5 týdnů dovolené další firemní benefity (penzijní připojištění, příspěvky na sport a kulturu)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba