Typ nabídky

Minimální mzda

Informatik/čka - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29669380786 | aktuálnost: 31.07.2024

Město Hodonín

Upřesňující informace

Požadavek - orientace v systémech veřejné správy (ISDS, CzechPoint, RŽP, Portál občana, atd.) znalost cizího jazyka - AJ - min. na úrovni čtení technické dokuemntace.
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - napravo ve sloupci - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: problematika kybernetické bezpečnosti vč. implementace prvků kyber-bezpečnosti, zavádění prvků SmartCity, řízení projektů v IT, komplexní pokrytí IT potřeb úřadu, spolupráce na koncepčním vývoji IS Měú Hodonín, atd.
Stravenky v hodnotě 150 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, 5 dní placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod.
Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 21 800 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Národní třída 373/25, Hodonín, 69501

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita