Typ nabídky

Minimální mzda

Předejte své zkušenosti nové generaci jako Školitel svařování!

referenční číslo: 56086 | aktuálnost: 11.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vášnivého odborníka na svařování, který by své zkušenosti rád předal nové generaci svářečů. Nebaví Vás už prostředí velké a hlučné fabriky? Pak je tato příležitost přesně pro Vás. Budete dohlížet na účastníky kurzu a předávat jim své cenné know-how. Jdete do toho? Čeká Vás práce ve fajn kolektivu s možností výkonu práce buď v Liberci, nebo v Jablonci nad Nisou.
Vedení praktické výuky svařování – od demonstrace technik až po individuální asistenci Důkladná kontrola a hodnocení svárů, zajištění vysokých standardů kvality Metodické vedení a koučování účastníků kurzu – pomozte jim zdokonalit jejich dovednosti Příprava a správa materiálů potřebných pro svařování Údržba a kontrola svářečského vybavení a příslušenství Aktivní komunikace s účastníky kurzů (firemní zaměstnanci, soukromníci, rekvalifikanti)

Požadujeme

Vzdělání technického směru (SOU/SŠ) Praktické zkušenosti se svařováním – min. MAG a TIG (znalost svařování obalenou elektrodou je výhodou) Skvělé komunikační a prezentační dovednosti - chuť Samostatnost, spolehlivost a trpělivost Manuální zručnost a preciznost Ochota se neustále vzdělávat a rozvíjet Řidičský průkaz sk. B je nutností

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s neformální a přátelskou atmosférou Kariérní růst a možnost profesního rozvoje Finanční podporu na stravování a vitamínové balíčky Teambuildingové akce a možnost sick days Příspěvek na penzijní spoření a další zaměstnanecké benefity Přístup k firemní knihovně plné odborné literatury
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba