Typ nabídky

Minimální mzda

International Sales & Account Manager | FMCG

referenční číslo: 56744 | aktuálnost: 08.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost těch nejsladšich dobrot, nyní hledáme Sales & Account Managera se zaměřením na zahraniční obchod. Pokud máte zkušenosti v oblasti zahraničního B2B prodeje a chcete je uplatnit a dále rozvíjet ve stabilní a stále expandující společnosti, tak hledáme právě Vás!
Odpovědnost za prodeje v rámci svěřeného trhu (privátní značky, smluvní výroba... ) Vedení obchodních jednání, komunikace s retailery a distributory Péče o stávající zákazníky + akvizice Řízení obchodních projektů, zpracování cenových nabídek a kalkulací Vytváření reportů (obchodní forecasty, budget, měsíční analýzy prodejů)

Požadujeme

min. SŠ vzdělání Předešlá zkušenost na obchodní pozici se zaměřením na B2B obchod Zkušenosti s mezinárodním obchodem AJ na pokročilé úrovni (B2) Silné prezentační a komunikační dovednosti Znalost MS Office - práce s Excel, Power Point, etc.. Znalost dalšího cizího jazyka výhodou ŘP sk. B

Nabízíme

Bonusy 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Možnost částečné práce z domova Cafeterie - benefitní karta Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup