Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Interní auditor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29645080734 | aktuálnost: 30.07.2024

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Upřesňující informace

Náplň práce
? Provádění analytických činností pro výkon interního auditu správního úřadu s celostátní působností a výkon jednotlivých typů interního auditu.
? Spolupráce s regionálním pracovišti při specializovaných činnostech.
? Podílí se na tvorbě ročního programu a plánů interních auditů včetně jejich aktualizace.
? Podílí se na tvorbě doporučení ke zlepšování odborných, organizačních a řídících procesů ústavu.
? Podílí se na tvorbě roční zprávy z interních auditů.
? Podílí se na metodické, konzultační a školící činnosti v ústavu, která souvisí s interními audity.
? Dodržuje požadavky normy ČSN ISO 19011:2002, ve které jsou uvedena kritéria a postupy provádění interních auditů.
? Podílí se na systému řízení kvality ústavu.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání,příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 600 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hroznová 63/2, Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy