Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Investiční referent/referentka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17453910729 | aktuálnost: 28.06.2024

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Upřesňující informace

Úsek investičního rozvoje, techniky a provozu – Odd. investic, řízení projektů a údržby

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

investiční referent/ka

Nástup: ihned nebo po domluvě od 3Q/2024

Pracovní náplň:
• koordinuje přípravu a realizaci investičních projektů FNUSA
• zajišťuje zpracování investičních záměrů
• koordinuje přípravu a realizaci investic a projektové, technické provozní a organizační přípravy
• stanovuje způsob realizace investic
• navrhuje a koordinuje účastníky investic, projektantů a dodavatelů a klinikami FNUSA
• zajišťuje a koordinuje stavební a kolaudační řízení v oblasti inženýrských služeb
• spolupodílí se na přípravě výběrových řízení a na přípravě podkladů pro uzavírání a změny odběratelsko-dodavatelských vztahů v oblasti investičního rozvoje
• zodpovídá za uvedení realizovaných staveb do operativní evidence
• komunikuje s jednotlivými odděleními při přípravě projektů a rekonstrukcí
• na základě jmenování pracuje v odborných komisích a pracovních technických skupinách
• vykonává činnost v souladu s příslušným dispozičním oprávněním
• při výkonu pracovní činnosti dodržuje všeobecně platné zákonné normy a předpisy, platné vnitřní akty FNUSA
• v případě potřeby zajišťuje operativně další úkoly podle pokynů vedoucího odboru a vykonává další činnosti dle příkazů vedoucího odboru a jeho zástupce

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Požadavky:
• SŠ, VŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření
• praxe min. 5 roků
• vítána znalost postupu při realizaci investičních zakázek a zkušenosti z realizace staveb
• znalost práce na PC (MS Office)
• základní znalost zákona o veřejných zakázkách
• orientace ve stavebním zákoně
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, ochota učit se novým věcem
• morální a občanskou bezúhonnost

Písemné přihlášky formou motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 15.07.2024 elektronicky na: vera.kolouchova@fnusa.cz
Kontakt pro odborné dotazy: Ing. Jan Jelínek, vedoucí OIŘPÚ, tel. + 420 543 182 034, mobil: +420 739 743 113 e-mail: jan.jelinek@fnusa.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné znalost postupu při realizaci investičních zakázek a stavebPHP_EOLPráce s PC - základní dovednosti PC

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 27 799 - 36 776 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pekařská 664/53, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita