Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Investiční technici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29522360796 | aktuálnost: 05.07.2024

KOOPERATIVA vod družstvo

Upřesňující informace

Hledáme kolegu na pozici INVESTIČNÍHO TECHNIKA.

Pracovní náplň:
o Spolupráce na vývoji nových investičních záměrů
o Zajišťování úplnosti technické investiční dokumentace
o Spolupráce na technickém rozvoji našich výrobních programů
o Správa areálu
o Vyhledávání dotačních titulů na investiční akce
o Zadávání a vyhodnocování poptávek od dodavatelů (výběrová řízení)
o Koordinace přípravy a realizace investic
o Realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic
o Projektové řízení

Požadavky:
o SOŠ/SŠ
o Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou
o ŘP. sk. B
o Dobré organizační schopnosti
o Zkušenosti s vedením lidí
o Znalost práce na PC
o Iniciativa a chuť hledat řešení

Nabízíme:
o Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
o Nástupní mzda dle kvalifikace a výkonu
o Práce na plný úvazek
o Termín nástupu - ihned
o Práce v jednosměnném provozu Po - Pá 6:30-15:00 (víkendy a svátky volné)
o 5 týdnů dovolené
o Stravenkový paušál 100 Kč/den
o 13. plat
o Služební telefon
V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-pá: 8:00-14:00), nebo pište na uvedený e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sázavská 504, Uhlířské Janovice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita