Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality (až 65.000 Kč)

referenční číslo: 60133 | aktuálnost: 16.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hovoříte anglickým jazykem a máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality ve výrobní společnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (až 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení kvality dodavatelů
  • Zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • Vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • Zlepšování procesů v oblasti kvality
  • Školení zaměstnanců v oblasti kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe ve výrobní společnosti – automotive výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home-office
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha-východ (směr Mladá Boleslav)
  • Termín nástupu: IHNED/dohodou

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti