Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality a BOZP

referenční číslo: 57055 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za zpracování zákaznických požadavků a reklamací správa zákaznických portálů aktualizace projektové dokumentace vzorování změn na sériových projektech zodpovědnost za BOZP vyhodnocení nákladů na nekvalitu

Požadujeme

praxe na obdobné pozici angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni akreditace od MPSV v oblasti BOZP

Nabízíme

13. mzda týden dovolené navíc školení a kurzy možnost kariérního posunu závodní stravování stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl