Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr preventivních opatření - nástup ihned!

referenční číslo: 57674 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Někde ve Středních Čechách se musí nalézat specialista schopný dojíždět do NYMBURKA a zastat klíčovou roli při zajišťování kvality a spolehlivosti produktů a procesů. Tím, že identifikuje potenciální selhání a řídí změny efektivně, pomáhá snižovat rizika, zvyšovat spokojenost zákazníků a zlepšovat celkovou efektivitu výrobních operací.
Že jste to VY?!?! Přihlaste se životopisem na srncova@acjobs.cz, ať o Vás víme!

Náplň práce

  • Moderace FMEA typů
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou
  • Dohled nad dodržováním stanovených postupů
  • Zpracování reklamací do FMEA
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Interní školení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Znalost FMEA, 8D reportů, norem ISO
  • Praxe na obdobné pozici
  • Schopnost domluvit se v AJ
  • Znalost práce na PC - MS Office, interní systémy,
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nástupní plat od 38.000 Kč/navyšování po ZD
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 13. a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • Firemní tarif
  • Dotované závodní stravování
  • Prémie a bonusy
  • Skvělý benefitní program
  • Letní tábory pro děti
  • Interní školení a kurzy
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Stabilní a příjemné zázemí
  • Místo výkonu: Nymburk

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti