Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr pro řízení projektů (60-70.000 KČ)

referenční číslo: 57955 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo technické směru? Praxi v oblasti strojírenství a potravinářství? Chcete být součástí a podílet se na zrodu nové výrobní haly? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR PRO ŘÍZENÍ PROJEKTŮ (60-70.000 KČ)

Náplň práce

  • Návrhy na zlepšení výrobního procesu a automatizace
  • Účast na různých projektech spojených s výstavbou nového závodu a výrobními technologiemi
  • Specifikace požadavků na design a funkce nových technologií
  • Koordinace s dodavateli a interním týmem (výroba, kvalita, údržba)
  • Školení a podpora týmů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Praxi ve strojírenství nebo potravinářství
  • Zkušenosti s automatizací, PLC a elektronikou
  • Výhodou je zkušenost s výstavbou výrobních závodů
  • Organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání
  • Slevy na firemní zboží
  • Lokalitu: okres Šumperk

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství