Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 55455 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do závodu na Hodonínsku, specializujícího se na výrobu konektorů pro řídící jednotky a bezpečnostní prvky, hledáme nového kolegu na pozici Customer Quality Engineera! Vaším úkolem bude péče o rozpracované šarže a řešení problémů s kvalitou na straně zákazníka. Získáte benefity jako je zkrácený pracovní týden, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc a mnoho dalších výhod! Zaujala vás tato nabídka? Čtěte dál.
Řešit různé zákaznické reklamace Denně komunikovat se zákazníky (příležitostně je i navštívíte) Podílet se na zákaznických auditech Zavádět nové výrobky do sériové výroby podle daných požadavků Zajišťovat administrativu spojenou s kvalitou výrobků a procesů Reportovat výsledky

Požadujeme

Výhodou je vzdělání technického směru Znalost nástrojů a metod pro řízení kvality (např. 8D a další) Schopnost komunikace v angličtině – spolupráce s partnerskými pobočkami mimo ČR Výhodou je orientace v technických výkresech

Nabízíme

Pružná pracovní doba Extra týden dovolené Zkrácený pracovní týden (37,5 hod/týden) Zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky Dotované závodní stravování Věrnostní odměny a stabilizační příspěvek Vzdělávací kurzy a školení Příspěvek na péči o zdraví Příspěvek na volnočasové aktivity Mobilní telefon Další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl