Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 56463 | aktuálnost: 27.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hovoříte plynule anglicky? Jste kvalitář srdcem i duší? Zajímá Vás kvalita a baví Vás komunikovat se zákazníkem?Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: Inženýr zákaznické kvality.
zajištění úkolů v oblasti kvality v rámci požadavků zákazníků a norem IATF16949 práce v mladém kolektivu kvality inženýrů správa klientských portálů řízení zákaznických reklamací a spolupráce se zákazníky práce s moderními metodami, jako jsou FMEA, 8D reporty a využíváte širokou škálu nástrojů kvality, abyste zajistili nejvyšší standardy zavádění nových projektů

Požadujeme

praxe v oblasti automotive kvality anglický jazyk na komunikativní úrovni flexibilita, ochota a chuť se dále vzdělávat

Nabízíme

práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti odměny ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu 1 den v týdnu home office 5 týdnů volna jazykové kurzy příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na sportovní aktivity odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl