Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 57482 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro známého výrobce interiérových dílů hledám kolegu do oddělení kvality, který bude pečovat o spokojenost zákazníků. Nároky automobilového průmyslu vám nejsou cizí a máte zkušenost se zákaznickou kvalitou? V tom případě se vám nabízí možnost pracovat na zajímavých projektech, získat další cenné zkušenosti a rozvíjet své dovednosti.
Reprezentance firmy u zákazníka v oblasti kvality Zodpovědnost za hodnocení a spokojenosti zákazníka Řešení reklamací a nápravných opatření Zpracování plánu zkoušek výrobků v sériové výrobě Další činnosti spadající do kompetencí oddělení kvality

Požadujeme

Alespoň krátká zkušenost na podobné pozici Znalost automotive prostředí Komunikativní znalost anglického jazyka je podmínkou, pohybujeme se v mezinárodním prostředí Znalost koncernových zákaznických portálů Orientace ve výkresové dokumentaci Schopnost používat základní měřidla Znalost nástrojů řízení jakosti (APQP, FMEA, 8D, PPAP) Analýza 3D protokolů ŘP sk. B

Nabízíme

Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené 13. plat a bonusy/prémie Flexibilní začátek/konec pracovní doby Kafetérie Mobilní telefon, notebook Možnost občasné práce z domova Vzdělávací kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl