Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 58001 | aktuálnost: 17.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již předchozí zkušenosti v oboru kvality, které chce dále rozvíjet a uplatnit v prostředí mezinárodní výrobní společnosti a podílet se tak na realizaci nových projektů? Komunikace v angličtině pro vás není překážkou? Pak hledáme právě vás, neváhejte mi zaslat životopis!
Evidence a vyřizování reklamací či požadavků od zákazníka Správá zákaznických portálů- kontrola požadavků, aktivní řešení reklamací, vzorkování Evidence, analýza příčin reklamací a tvorba nápravných opatření Zodpovědnost za plánování zákaznické kvality Příprava a koordinace zákaznických auditů Aktivní spolupráce s kolegy při zavádění nových projektů

Požadujeme

Zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní firmě SŠ/ VŠ ideálně technického zaměření Schopnost čtení výkresové dokumentace Angličtina na komunikativní úrovni Zodpovědnost, důslednost a samostatnost

Nabízíme

5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijko Příspěvek na dopravu Věrnostní bonusy Náborový příspěvek Firemní kantýna – možnost zakoupit občerstvení s příspěvkem zaměstnavatel
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl