Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik zákaznické kvality, Vsetín

referenční číslo: 56009 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi z oblasti zákaznické kvality v odvětví automotive? Zároveň se domluvíte anglicky a je pro Vás v pořádku lokalita Vsetín? Čtěte dále.
Zodpovídáte za kvalitu svěřené části výroby Organizujete a řídíte výrobní kontrolu Jste v přímém kontaktu se zákazníkem i dodavatelem Řešíte zákaznické reklamace Provádíte interní audity, účastníte se dodavatelských i zákaznických auditů Navrhujete a realizujete nápravná opatření, vyhodnocujete jejich účinnost Tvoříte a aktualizujete dokumentaci kvality Podílíte se na uvolňování vstupních dílů do série

Požadujeme

VŠ / SŠ vzdělání, technicky zaměřený člověk Orientace v systémech kvality Analytické schopnosti a cit pro prezentaci výsledků Dobré komunikační schopnosti pro komunikaci interní, zákaznickou i dodavatelskou Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni pro každodenní komunikaci

Nabízíme

Zaměstnání ve stabilní společnosti 13. mzda a věrnostní bonusy Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu 25 dnů dovolené Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem Dotované závodní stravování Po domluvě s vedoucím možnost home-office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl