Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT Administrátor

referenční číslo: 55019 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro holdingovou společnost BR GROUP hledám zkušeného IT administrátora, který bude zodpovědný za infrastruktury pro 2 průmyslové společnosti. Pokud se právě poohlížíte po změně, možná je toto příležitost právě pro vás! :)
Denní správa a monitoring IT infrastruktury pro 2 průmyslové společnosti Poskytování technické podpory uživatelům (SW i HW) Správa sítové infrastruktury vč. LAN, WAN a Wi-Fi, zajištění její bezpečnosti Udržování a aktualizace síťového hardware a software Administrace virtualizovaných serverových prostředí (VMware) a provádění pravidelné údržby a zálohování virtuálních serverů Implementace bezpečnostních opatření k ochraně IT infrastruktury před kybernetickými hrozbami a pravidelné hodnocení zranitelnosti Poskytování podpory a údržby pro podnikové aplikace používané v rámci holdingu Administrace a údržba ERP systému vč. jeho konfigurace a podpory uživatelů Dohled nad instalací, konfigurací a údržbou Wi-Fi sítí

Požadujeme

Vzdělání v oboru informační technologie Zkušenosti na pozici IT administrátora nebo podobné pozici Velmi dobré znalosti v následujících oblastech: správa sítí, virtualizace serverů, kybernetická bezpečnost, ERP systém, podnikové aplikace Schopnost samostatně identifikovat a řešit technické problémy Dobré komunikační dovednosti, schopnost školit a podporovat uživatele Certifikace jako CompTIA Network+, CompTIA Security+, VMware Certified Professional (VCP) nebo podobné jsou velikou výhodou

Nabízíme

Práci v dynamickém a technologicky pokročilém prostředí Služební automobil Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu v rámci holdingu Konkurenceschopný plat Flexibilní pracovní doba Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby