Typ nabídky

Minimální mzda

IT administrátor - Správce informačních a komunikačních technologií

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29615720774 | aktuálnost: 05.07.2024

Národní památkový ústav

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zajišťování chodu a správné funkce počítačů, informačních a komunikačních systémů
- Požadujeme: SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, zaměřené na IT výhodou, všeobecná technická znalost IT služeb a jejich vzájemných vazeb; znalost administrace operačního systém Windows (konfigurace pracovních stanic); administrátorská znalost prostředí Microsoft Office (Word, Excel); orientace v problematice počítačových sítí; znalost bezdrátových síťových technologií; pozitivní přístup a dobré komunikační dovednosti; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
- Předpokládaný nástup od 1. 10. 2024, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 11. platová třída + osobní hodnocení; pracovní poměr s 3 měsíční zkušební dobou na dobu určitou jednoho roku s následným prodloužením na dobu neurčitou
- Nabízíme: práci ve sféře hradů a zámků; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování; volný vstup do památkových objektů ve správě NPÚ
- Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete v termínu do 9. 7. 2024 na e-mail suchanek.radek@npu.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné administrátorská znalost prostředí Microsoft Office (Word, Excel);PHP_EOL

Mzda: 26 600 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sněmovní náměstí 1/2, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený