Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT manager (80-100.000 Kč)

referenční číslo: 59490 | aktuálnost: 23.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Mít pod palcem celý vývoj je pro Vás hnací motor? Celkový výsledek Vaší práce nebude jenom motor samotný, ale na konci uvidíte obrovský zázrak v podobě hotového stoje. Letecký průmysl nabízí nespočet šancí, jak se podílet na budoucnosti a inovacích. Zašlete Vaše CV a přijďte se k nám podívat.

Hledáme: IT MANAGER (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za zajištění hladkého chodu mezi procesy a vývojem
  • Vytváření strategických plánů a tvorba budgetů
  • Monitoring procesů a kvality
  • Reporting vedení společnosti
  • Vedení a rozvoj týmu

Požadujeme

  • Min. 5 let zkušenosti jako IT manažer
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vynikající znalosti jak z oblasti SW tak i HW
  • Velký cit pro detail, dotáhnout změny do konce, výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Kvartální i roční bonusy
  • Jazykové vzdělávání
  • Dovolenou navíc
  • Flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy;
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování

Lokalitu: Ústí nad Labem

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby