Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT/ Servisní technik pro správu počítačů a sítí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29045880791 | aktuálnost: 31.07.2024

GLOBE INVEST, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce na pozici:
- instaluje novou techniku pro uživatele, instaluje počítačové sítě, instaluje SW
- poskytuje technickou podporu uživatelům PC, síťových prvků a dalších
informačních technologií
- rozvoz zboží zákazníkům
Požadujeme:
- pokročilá znalost operačních systémů Windows a softwaru Microsoft Office
- přehled o principech fungování PC
- znalosti o fungování počítačových sítí
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- komunikační schopnosti
- ochota zvyšovat svou odbornou způsobilost, spolehlivost, loajalita
- vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody): služební mobilní telefon, karta multisport.
Kontakt pouze e-mail: info@globe-invest.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz BPHP_EOL

Místo pracoviště: Mírová 173, Strakonice, 38601

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy