Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT specialista - Microsoft 365

referenční číslo: 56067 | aktuálnost: 05.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro holdingovou společnost BR Group, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy hledám specialistu na Microsoft 365. Pokud máte zájem stát se součástí IT týmu BR GROUP a přispět k růstu a úspěchu společnosti, zašlete nám svůj životopis. :)
Správa, monitoring, zabezpečení a optimalizace sítě Poskytování technické podpory uživatelům a řešení problémů spojených s Microsoft 365 Spolupráce s různými odděleními v organizaci pro zajištění efektivního využití Microsoft 365

Požadujeme

VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici Znalost správy Microsoft 365 Schopnosti v oblasti řešení problémů a zabezpečení sítě Zkušenosti z výrobního průmyslu jsou výhodou

Nabízíme

Práci v dynamickém a technologicky pokročilém prostředí Možnost profesního a osobního rozvoje Zajímavé finanční ohodnocení Flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby