Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT Support Specialist

referenční číslo: 55670 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme L1 IT Support do velké mezinárodní společnosti, který bude mít na starosti komunikaci a IT podporu koncových uživatelů.
Správa HW/SW Zodpovědnost za podporu koncových uživatelů (správa ticketů v systému Service Desk) Efektivní komunikace s koncovými uživateli z celé Evropy Základní práce s Active Directory, Microsoft Entra/Intune, DNS, DHCP, logy Analýza uživatelských požadavků, příprava zadaní pro externí dodavatele

Požadujeme

Znalost systémů Windows 10/11 Znalost aplikací MS Office 2016 Znalost Microsoft 365 výhodou AJ na komunikativní úrovni ŘP sk.B

Nabízíme

Vzdělávání a systematický rozvoj Individuální systém kariérního posunu Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní pojištění Po odpracovaném roce každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria system) Sick days (5 dní ročně) Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní dobu Možnost home office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby