Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT technik-technologie ve sportu (35-55.000 Kč)

referenční číslo: 57952 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáš novou pracovní příležitost v IT?
Chceš pracovat s nejmodernějšími technologiemi a máš kladný vztah ke sportu? Chceš dostat příležitost nahlédnout do zázemí profesionálních fotbalových klubů? Pak jsi ideální kandidát! Staň se součástí PANORIS a podílej se s námi na poskytování inteligentních systémů pro záznam videa pro sportovní akce!

Jsme na trhu již 15 let. Hned od začátku se nám podařilo získat nejexkluzivnější zahraniční klienty a nyní máme za sebou již stovky instalací po celém světě. Na stadionech v sedmi evropských ligách máme naše systémy. Z domácích klubů úzce spolupracujeme mimo jiné s AC Sparta Praha či SK Slavia Praha.
Přijď nám pomoct s expanzí na další trhy a pošli nám svůj životopis!

Pro významného klienta se sídlem v moderních kancelářích v Technologickém parku hledáme vhodnou posilu na pozici:

IT TECHNIK - TECHNOLOGIE VE SPORTU (35-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Analýza a řešení technických problémů u koncových zákazníků
  • Spolupráce na implementaci systémů u koncových zákazníků
  • Spolupráce s vývojem a obchodem v rámci předávání zpětné vazby od zákazníků
  • Příležitostné cestování v rámci daného projektu

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru
  • Přehled v oblasti IT, znalost TCP/IP a počítačových sítí
  • Komunikativní angličtinu (90% zahraničních zákazníků)
  • Schopnost analyzovat a samostatně řešit technické problémy
  • Manuální zručnost s kompletací a montáží HW - výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • Práci s moderními technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní telefon a notebook
  • Káva na pracovišti je samozřejmostí
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • Místo výkonu práce: Brno - Technologický park (JIC)

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby