Typ nabídky

Minimální mzda

Izolatér pro průmyslové stavby (nástup 30.000 KČ + diety)

referenční číslo: 59305 | aktuálnost: 06.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

  • Izolování staveb jako jsou haly, skládky a vodní stavby
  • Provádění horizontálních i vertikálních izolací
  • Příprava podkladu izolace pro její svařování či další úpravy
  • Cestování v rámci Moravy i Slovenska, které je zajištěno a hodinově proplaceno

Požadujeme

  • Předchozí zkušenost na stavbě vítána, není to však podmínka
  • Ochota pracovat dle zakázek – není stanovena pevná pracovní doba
  • Ochota cestovat za prací/doprava zajištěna v okolí Starého Města
  • Ochota k občasné práci o víkendech – příplatky zaručeny
  • ŘP sk. B vítán

Nabízíme

  • První 3 měsíce pevnou mzdu 30.000Kč + diety ve výši cca 3-4000 Kč
  • Po zaučení hodinová mzda včetně proplacení cest, předpoklad navýšení mzdy
  • Možnost pracovního posunu
  • Lokalita : Staré Město

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Řemesla, výroba