Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jazykový specialista s přesahem do zák. kvality

referenční číslo: 58261 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledám novodobého Samuraje, jehož zbraní nebude katana, luk, ani kopí, ale JAZYK! Budoucí kolega nám bude pomáhat překlenout jazykové a kulturní bariéry, abychom mohli poskytovat nejlepší zákaznické služby na trhu!
Je japonština Vaše vášeň, domluvíte se i anglicky a máte zkušenost z výrobní firmy?
Jste tím pravým pro nás - neváhejte se představit životopisem nebo zavolat!

Náplň práce

  • Budete klíčovým komunikačním mostem mezi našimi japonskými a českými týmy
  • Zajistíte tlumočení a překlady při obchodních jednáních, školeních, konferencích a prezentacích
  • Monitorujete a řešíte zákaznické požadavky a problémy s cílem dosáhnout maximální kvality
  • Spolupracujete na projektech zaměřených na zlepšování procesů a kvality zákaznických služeb

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Výborná znalost japonštiny a angličtiny (slovem i písmem).
  • Zkušenosti s tlumočením a překlady - výhodou
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v mezikulturním prostředí
  • Orientace na zákazníka a kvalitu
  • PC - MS Office, výhodou interní systémy

Nabízíme

  • Nástupní plat od 42.500 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 42 500 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Kvalita, kontrola jakosti, Služby, osobní služby, au-pair

Oblíbené nabídky (1)