Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby | Vhodné i pro UA s ubytováním!

referenční číslo: 55539 | aktuálnost: 21.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme Operátory výroby pro lehkou manuální práci v Brně! Chcete získat novou práci s možností ubytování a příjmem až do 35.000 CZK? Pozice je vhodná pro juniory a lidi bez znalosti českého jazyka.
Lehká manuální a montážní práce Vizuální kontrola výrobků Práce na 3 směny (ranní/odpolední/noční)

Požadujeme

Manuální zručnost Spolehlivost a zodpovědný přístup Kompletní zaškolení na pozici

Nabízíme

Možnost záloh z výplaty Práce na hlavní pracovní poměr Zkrácené směny 7,5 hodiny Týden dovolené navíc Příplatky za přesčasy Příplatky za noční směny +20% Bonusy k platu Jídelna a kantýna v areálu Příspěvek na obědy Zvýšení platu po zaškolení A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba