Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Back Office Specialist

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29449300784 | aktuálnost: 27.06.2024

Greenland Commodities s.r.o

Upřesňující informace

Grödl Matěj Mgr., tel.: 724313057, e-mail: matej@groedl.cz
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Schopnost efektivně pracovat v týmovém prostředí

Náplň práce:
o Řízení participačních a přijímacích procesů, zachycení fyzického a finančního obchodování s energiemi a dalšími komoditami
o Provádění přeshraničních obchodních operací, správa bilaterálních smluv
o Správa všech provozních postupů a externích služeb
o Provádění provozních podmínek a operací u obchodovaných transakcí včetně řízení rizik u obchodování s energií
o Informování o vývoji právních předpisů pro poskytování včasných informací, zlepšování a pomoc s interními automatizačními procesy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 85 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince