Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Development Manager - ESG Developer

referenční číslo: 57262 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu v Praze hledáme nového kolegu, který má chuť učit se od odborníků z různých oborů: urbanismu, přes architekturu, stavebnictví a realitního trhu. Hledáme člověka, který je otevřený novým postupům a který se bude v týmu 3-5 lidí podílet na přípravě, plánování a organizaci projektu od jeho vzniku až po finální fázi. Přidej se k modernímu projektovému týmu a využij bohatých zkušeností společnosti s udržitelným developmentem ve třech zemích.
Budeš součástí projektového týmu, který má na starosti přípravu a rozvoj projektu, dohled nad přípravou projektové dokumentace a komunikaci s dodavateli a úřady Budeš se aktivně podílet na tvorbě a vývoji konceptu projektu od urbanistického plánování přes všechny projekční fáze až po samotnou realizaci Využiješ svou kreativitu a zkušenosti při spoluvytváření městotvorných, ekologických, udržitelných rezidenčních a administrativních projektů a jako při tvorbě města Budeš součástí spolupráce s významnými českými i zahraničními architektonickými ateliéry a projekčními kancelářemi Budeš připravovat zadání pro dodavatele, spolupracovať s nimi v procese tvorby a dávat jim zpětnou vazbu Budeš aktivně spolupracovat s interními odděleními společnosti (prodej, leasing, marketing, realizace staveb).

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru architektury, urbanismu a územního plánování, stavebnictví a designu Praxe v oboru 2-3 roky výhodou Anglický jazyk – Středně pokročily (B2) až pokročilý (C1) Microsoft Office Studijní a pracovní zkušenosti ze zahraničí jsou výhodou

Nabízíme

Roční bonusy 5 Recovery Days Stravenkový paušál Příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní čas Kurzy angličtiny Přátelské a týmové prostředí Možnost spolupracovat s renomovanými urbanistickými a architektonickými ateliéry Pravidelné teambuildingy a akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura