Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Full Stack BI Developer

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29521340744 | aktuálnost: 28.06.2024

NN Management Services, s.r.o.

Upřesňující informace

Groues Pierre, e-mail: pierre.groues@nn.cz
Náplň práce:
" Tvorba datových kanálů, které plně automatizují dostupnost dat pro finanční výkazy
" Práce na usnadnění dostupnosti dat pro dashboarding, predikční modelování a dalších aplikací
" Zlepšování a automatizace datových toků a procesů
" Vývoj datového produktu dle požadavků
" Vytváření technické specifikace výstupů na základě vstupních požadavků

Požadavky:
Výhodou:
" Zkušenosti na obdobné pozici
" Programovací znalosti v SQL, znalost Python
" Zkušenost s transformací dat a Azure stackem (Azure Cloud Components, Azure Data Factory a Databricks)
" Zkušenosti se správou verzí (Git) a CI/CD
" Analytická zdatnost a precizní pracovní přístup
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince