Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior krupiér/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29640840767 | aktuálnost: 19.08.2024

SYNOT TIP, a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: jednoduchá obsluha kola štěstí
Požadujeme: pozitivní a zodpovědný přístup k práci, komunikační schopnosti
Pracovní doba: 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, zvýhodněné pobyty v rekreačních objektech skupiny Synot, Multisport karta, Gastropass.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem - zasílat životopisy pouze na e-mail milena.dvorakova@synottip.cz .

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ohrazenická 498, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince