Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Product Engineer

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 20467360744 | aktuálnost: 28.06.2024

SinnerSchrader Praha s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
-Vývoj webových aplikací v cross-functional teamu, úzká spolupráce s designéry, UX, testery a BE vývojáři
-Vývoj react components server-side integration logic s využitím TypeScript (převedený do JavaScript / ES6) Požadavky
-Plynulá znalost angličtiny (jedná se o firemní jazyk)
-Ideálně zkušenost z digitální agentury, práce ve Scrumu -1a více let zkušeností s FE vývojem?

Výhody:
25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní snídaně, školení, možnost home-office, MultiSport karta, 3 sick days, pet friendly office

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince