Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior/ Senior CNC obráběč kovů (Plzeň - město)

referenční číslo: 54984 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenosti s obsluhou CNC nebo jsi pouze vyučený v oboru? Hledáš práci přímo v Plzni a vyhovuje ti pracovat 15 dní v měsíci na 12 ti hodinové směny? Pak jsi náš člověk a hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis.
obsluha CNC stroje výroba dílů dle technické dokumentace manipulace s materiálem kontrola kvality vyrobených dílů práce s technickou dokumentací

Požadujeme

SOÚ/SŠ v technickém oboru (obráběč kovů) předchozí praxe výhodou ochota pracovat dlouhý/ krátký týden na 12ky

Nabízíme

nadstandardní příspěvky za odpolední směny a práci v nepřetržitém provozu bonusy k fixnímu platu odměny v podobě mimořádné prémie 25 dní dovolené sick days příspěvek na stravování příspěvek na penziní připojištění možnost profesního růstu důkladné zaškolení na pozici jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl