Typ nabídky

Minimální mzda

Junior/Senior SAP Specialista – práce 4 dny homeoffice týdně

referenční číslo: 55649 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí znalosti a zkušenosti s customizací SAP modulů, tvorbou a úpravou formulářů? Hledáte novou pracovní příležitost v okolí Plzně? Nabízíme vám firmu s přátelským prostředím, dlouholetou tradicí a práci z domova. Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.
zajištění podpory 1. a 2. linie pro uživatele systému SAP řešení problémů a požadavků zaznamenaných v ticketovém systému tvorba testovacích scénářů pro fáze testování technických jednotek / funkčních jednotek vytvoření transakcí pro následné testování vyhodnocení a návrh procesních změn podpora a další vývoj SAP aplikace poskytování rad a školení uživatelů práce v 8 členném IT týmu účast na pravidelných poradách

Požadujeme

zkušenosti z některou customizací v oblasti MM/WMS, SD/LE, PP/MP nebo QM, DMS, WF zkušenosti s tvorbou a úpravou formulářů předchozí zkušenosti s programováním v ABAP (výhodou) angličtina na komunikativní úrovni ŘP skupiny B

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení 4 dny homeoffice týdně příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) příplatky za vzniklé přesčasy roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 37,5 h/týdně flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů