Typ nabídky

Minimální mzda

Junior účetní (bez znalosti AJ)

referenční číslo: 56115 | aktuálnost: 17.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá příležitost pro juniory v oblasti účetnictví! Zašlete nám svůj životopis a získejte tak možnost naučit se něco nového a posunout svou kariéru směrem do investičního účetnictví. Čeká Vás důkladné zaškolení - začnete s jednoduchými úkoly, ale za podpory seniorních kolegyň se rychle dostanete k velmi zajímavým činnostem:
Skenování, evidence a archivování dokladů Účtování vydaných a přijatých faktur Zpracování dalších podkladů Pomoc s přípravou finančních výkazů a zpráv Spolupráce na tvorbě rozpočtů a finančních plánů Komunikace s externími partnery Po zaškolení komplexnější úkoly v rámci účetnictví

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického zaměření Relevantní praxe výhodou, ale pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy Dobrá znalost MS Excel (práce s daty, kontingenční tabulky) Zájem o obor a chuť se učit Proaktivní a pozitivní přístup

Nabízíme

Příležitost získat zkušenosti v perspektivním oboru investičních fondů Důkladné zaškolení od skvělých kolegyň Nástup možný ihned Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Smíchově Kvartální bonusy Stravenkový paušál 5 dní sick day Občerstvení na pracovišti Firemní akce Notebook, mobilní telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví