Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior účetní – Loděnice

referenční číslo: 2000278136 | aktuálnost: 28.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který je tradičním dodavatelem hutních materiálů (litinových profilů a barevných kovů) s vlastní strojírenskou výrobou, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior účetní – Loděnice.

Náplň práce:

  • Hlavním úkolem bude: prvotní zpracování účetních dokladů, úzká spolupráce s hlavní účetní, vystavování tuzemských a zahraničních faktur vedení příslušné administrativní agendy
  • Spolupráce, komunikace a předávání dokumentů hlavní účetní a externí účetní firmě
  • Evidence přijatých dokladů a jejich rozlišení a zadávání do IS
  • Zpracování dodavatelských a tuzemských / zahraničních odběratelských faktur
  • Kontrola a dohled nad fakturantkou
  • Účtování jednoduchých účetních případů
  • Evidence pohledávek a nastavení odběratelských kreditů
  • Reporting
  • Komunikace s odběrateli a dodavateli (faktury, zápočty apod.)
  • Administrativní podpora ostatních členů týmu

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ - ekonomického směru
  • Praxe (na pozici nebo v oboru) - ideálně 2 roky
  • Znalost základních účetních principů a postupů
  • Jazyková úroveň – alespoň mírně pokročilá znalost AJ (slovem í písmem), aktivní využívání v emailové komunikaci
  • PC dovednosti - dobrá znalost práce s MS Office, znalost nějakého účetního SW – ideálně SAP
  • ŘP sk . B
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem
  • Zájem o oblast účetnictví a ochota se v ní dále rozvíjet

Nabízíme:

  • Forma spolupráce: HPP na dobu neurčitou
  • Nástupní mzda (rozpětí dle zkušeností) 38.000 – 48.000 Kč
  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • Možnost růstu na pozici účetní senior v průběhu 2 let
  • 22 dní dovolené
  • 3 dny Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění / DIP souhrnně do 2 000,- Kč / měsíc
  • Odborná školení a jazykové kurzy hrazené společností
  • Notebook, telefon
  • Místo výkonu práce: Chrustenice, Loděnice u Berouna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 38 000 - 48 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Loděnice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: ekonom, fakturant/fakturantka, finanční specialista, konzultant, odborný asistent, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday